Bukuroshja Amber Turner ka shfaqur trupin e saj të bukur me rroba banjo.

Ylli i Towie po shijon pushimet e saj në Tajlandë dhe si duket nuk shqetësohet për asgjë tjetër.

Në fotografitë e postuara në rrjetin e saj social Instagram, bukuroshja shihet me rroba banje nudo të zhveshura, me një pjesë të përparme të hollë ku mezi i mbulohen pjesët intime, ndërsa anash një ndarje e guximshme.

Ylli i Towie po shijon pushimet e saj në Tajlandë dhe si duket nuk shqetësohet për asgjë tjetër.

Në fotografitë e postuara në rrjetin e saj social Instagram, bukuroshja shihet me rroba banje nudo të zhveshura, me një pjesë të përparme të hollë ku mezi i mbulohen pjesët intime, ndërsa anash një ndarje e guximshme.

ImageBukuroshja Amber TurnerFOTO GALERI
29 vjeçarja kishte vendosur një grim jo shumë të rëndë, aksesor në duar dhe një zinxhir të veçantë me guaca në qafë.

Bukuroshja në vesh të saj ka vendosur edhe një lule sikur ka dashur t’i përshtatet ambientit.

Amber ishte kthyer nga Azia pas xhirimeve të serialit më të ri të reality show-it.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *