22/02/2024


Jo vetëm Kiara, ja kush e puthi Luizin në shtrat.

Rikthimi i banorëve të rinj duket se i ka dhënë një atmosferë ndryshe në shtëpi.

Mbrëmë shtëpisë iu rikthyen :Efi, Kiara, Ronaldo dhe Bledi.

Ky rikthim duket se më shumti i konvenoi Luizit, pasi 3 nga ta ishin në grupin e tij.

Pas mesnatës, Luizi se bashku me Kiarën në shtrat patën edhe Ronaldon i cili nuk ndaloi puthjet drejt Luizit, shkruan Kosovarja.

Me të qeshura pafund u pritën puthjet nga Ronaldo.