Kiara, Efi, Ronaldo dhe Bledi, janë katër banorët më të votuar për të u rikthyer në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

Hyrja e tyre ka befasuar banorët, e sidomos Luizi.

Ai iu gëzua jashtëzakonisht shumë hyrjes së Kiarës.

Luizi e ka puthur Kiarës, teksa nuk mungoi edhe përmendja e Oltës.

Këngëtari iu gëzua lajmit se ata janë sërish banorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *