14/07/2024


Kiara nuk i ndahet Luizit pas rikthimit, tregon se a do të bëjnë seks brenda shtëpisë së Big Brotherit.

Pak para se të rikthehej në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Kiara Tito ka dhënë një intervistë për “Fan Club”. Moderatorja e njohur u shpreh se kësaj radhe do kënaqet më shumë, do rrijë pranë të dashurit të saj.

Por jo vetëm kaq, pasi ajo tha se publiku do të shohë tani një Kiarë pa presion.

Ndërsa e pyetur nëse do të bëjë seks në “Big Brother VIP”, Kiara u përgjigj menjëherë ‘jo’

Edhe pse Megi Pojani i tha që të mos përgjigjej që të linte pak suspancë, moderatorja shtoi se ‘po ua shuan këtë suspancë, nuk ndodh’.

Ndërkohë kujtojmë se mbrëmjen e djeshme janë rikthyer në shtëpinë e “Big Brother VIP2” 4 ish-banorë, ku vetëm njëri prej tyre mund të shkojë në finalen e madhe.

Bashkë me Kiarën rihynë në BB VIP, Efi Dhedhes, Ronaldo Sharka dhe Bledi Mane.