Dy persona rrahën një 34-vjeçar, më pas ia vodhën paratë.

Një 34-vjeçar me iniciale A.K. është sulmuar sot, pas mesnatës rreth orës 02:30.

Ai pasi u sulmua me mjet të mprehtë nga persona të panjohur, u plaçkit nga të njëjtit.

“Më datë 30.03.2023, rreth orës 02,30, në SPB Shkup është denoncuar se në një shtëpi në Çair, dy persona, prej të cilëve njëri ka përdorur mjet të mprehtë, e kanë sulmuar A.K.(34), dhe ia kanë marrë paratë. Ndërmerren masat për zbardhjen e rastit”, qëndron në njoftimin e MPB-së.

Share post: