17/07/2024


Motra e Luizit flet për herë të parë për Kiarën, zbulon raportin mes tyre

Kiara Tito ka një javë që ka dal nga Big Brother.

Ajo që nga dalja jashtë ka vazhduar përkrahjen, madje edhe i ka dërguar dron mbështetës.

Por, fansat ishin kurioz nëse Kiara është takuar me familjarët dhe miqtë e Luizit.

E mbesa duket, pas shumë pyetjesh, motra e Luizit ka vendosur të shuajë dyshimet.

Duke iu përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, motra e Luizit, Ina ka lavdëruar Kiarën duke thënë se është më e dashur se në ekran.

Gjithashtu me një përgjigje shumë diplomatike, Ina tregoi se ata e shohin Kiarën, njësoj siç e sheh Luizi.