Mbrëmjen e djeshme Kiara Tito është eleminuar nga shtëpia e BB VIP, ajo mbaroi perfundimisht rrugetimin e saj nga ajo shtepi pasi nuk kishte fatin qe te kishte bileten e kthimit edhe pse ka treguar qe kishte pak shprese se mund te ndodhte sa ishte brenda.

Ajo ka befasuar me fjalet per Luizin kur u kthye ne studio ku tha se e ka gjetur dashurine e jetes ne ate program qe eshte gjeja me e rendesishme qe ka marre nga ajo shtepi ndersa i dha force edhe Luizit qe te vazhdoj lojen i forte edhe pa te.

Pasi ajo doli ne shikuam se foton e parë nga studio e ka bërë me Efin. Foto është publikur nga Efi fillimisht e më pas nga Kiara. Vajzat u bënë mikesha brenda shtëpisë, ndonse pasi Efi doli jashtë produksioni tentoi ti përcante.Por tani më duket se erdhi momenti që vajzat të sqarohen dhe të vazhdojnë miqësinë sërish bashkë prape bashke ashtu sic e kishin brenda shtepise ne loje.

Ndryshe, sot Kiara ishte mysafire ne Top Chanel ne Fun Club ku u perlot kur e pa videot me Luizin dhe tha se i duket se ka humbur gjysmen e shpirit qe nuk eshte prane tij por ajo ka thene se do e mbeshtet dhe deshiron qe ai te vij me fitore ne shtepi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *