23/02/2024

Këngëtarja e mirënjohur, Tuna pas një pauze po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Kështu ka njoftuar ajo përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj të Instagramit ku edhe ka publikuar disa imazhe që duket se janë të shkëputura nga xhirimet e klipit.

Teksa dukej në formë të mirë e shtrirë në një vaskë, ajo që mori vëmendje ishte komenti i ish-partnerit dhe ish-bashkëpunëtorit të saj Cozman.Sipër imazhe, reperi i njohur ka lënë dy ‘emoji’ të stuhisë dhe bombës duke përforcuar edhe më shumë zërat që dyshja po vijnë me një projekt të përbashkët.

Dyshja vite më parë kishin sjellur këngët “Fenix” dhe “Holla” të cilat ishin kthyer në hite dhe numërojnë miliona klikime në YouTube.Përveç si bashkëpunëtor, Tuna dhe Cozman përgjatë asaj kohe ishin edhe një prej çifteve më të komentuara në media rozë. /Telegrafi/

Lexo po ashtu:Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Nëse kjo është e vërtetë atëherë ky do të ishte dueti i tretë me radhë për Tunën dhe Cozmanin.