Melisa Lleshi reagon pas eliminimit të Andit nga BBV

Andi Artani, është i eliminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Pas një qëndrimi 91 ditor ai u largua nga shtëpia, duke thënë se ka dhënë shumë për të.

Andi ishte në nominime me Mbresa, Gresa dhe Bruno.

Pas largimit të tij ka reaguar edhe Melisa Lleshi duke e quajtur djalë dukat.

Ndryshe, dyshja kishin një njohje në mes veti gjatë kohës sa ishin në emisionin Përputhen – ku Andi i kishte kushtuar edhe një poezi.

Share post: