18/07/2024

Më datë 02.03.2023 në ora 11:51 A.T ka raportuar se në trotuar në Bulevardin “Jane Sandanski“ është gjetur një mashkull i vdekur, përcjellë Klan M.

Punonjësit e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe kanë konstatuar se bëhet fjalë për personin e vdekur F. H. (66).

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i është dorëzuar familjes për varrim, thonë nga MPB. /KlanMacedonia/