22/02/2024

Mrekullitë ende vazhdojnë në zonën e tërmetit në Turqi. Ndonëse janë bërë 10 ditë që kur tërmeti me magnitudë 7. 7 goditi Turqnë persona të gjallë ende po nxirën nga rrënojat,.

Se fundi një gura 42 vjeçar, Melike İmamoğlu ka arritur të mbijetoj dhe është nxjerrë 222 orë pas, nga rrënojat e ndërtesës shtatë katëshe./21Media