14/07/2024

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit. Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale. Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo se fundmi po qëndron për pushime me burrin e saj Ermalin në Afrikë.Nga atje ajo ka sjell disa imazhe në krahët e burri të saj.

Me look të stilit afrikan, Arianën në këtë pamje do ta këtë vështirë ta njoh edhe Ermali. Kaq joshëse po duket ajo sa na la pa fjale te gjithve me pamjen e re. /ORAinfo/

Shiko videon:

https://infokosova.net/wp-content/uploads/2023/01/arianafejzullahus-instagram-2023-1-31-story.mp4?_=1
https://infokosova.net/wp-content/uploads/2023/01/arianafejzullahus-instagram-2023-1-31-story-1.mp4?_=2