14/07/2024

Reperi Gold AG ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës. Si gjithmonë, Arian Agushi është tejet i rezervuar, ndonëse këtë herë ka vendosur të zbulojë disa nga gjërat e tij personale.

Gold AG ka realizuar pyetësorin që nuk duhet t’i përgjigjej me frazat “po, jo, mbase, ndoshta”. Një ndër pyetjet e këtij pyetësori që duhej të realizohej në vetëm 180 sekonda ka qenë: “A do e puthje bashkëshorten në publik?” Por përgjigja e reperit ka qenë paksa shokuese.

“Nuk do e puthja gruan në publik, se atë e bëjnë vetëm kafshët”, ka përfunduar reperi. Edhe në rrjetet sociale, ai ruan po të njëjtin profil, duke mos qenë tepër i ekspozuar për jetën e tij personale./tvklan.al