14/07/2024

Sulmuesi i Spartak Moscow, Keita Balde dhe bashkëshortja e tij Simona Guatieri kanë reaguar ndaj thashethemeve për lidhjen e futbollistit me Wanda Narën, gruan e sulmuesit të Galatasaray, Mauro Icardi.

“Ata jetojnë me lajme të tilla. Ne nuk duam të kemi asgjë me të. Ata janë budallenj si fëmijë. Ne nuk duam që emrat tanë të përmenden me ta”.“Ajo që na ndodh sot, nesër mund t’i ndodhë dikujt tjetër. Si mund të mendoni të thoni diçka të tillë? Kemi kaluar disa ditëlindje si kolege pune, kemi pasur një marrëdhënie të ngrohtë”, shtoi Keita. /G.D abcnews.al/