18/07/2024

Stresi është i mërzitur për Gresën pasi modelja është në nominim dhe rrezikon të dalë të premten, njësoj si të tjerët nëse publiku vendos.

Në një diskutim natën votën me Atdheun, reperi thotë se ajo është një vajzë me shpirtin më të mirë dhe meriton të vazhdojë ende rrugëtimin e saj brenda shtëpisë, njofton Klankosova.tv.

Ai poashtu thotë se Gresa është bërë kurban…

Ndiqni bisedën e tyre të plotë në videon e mëposhtme.