Karius nuk ka asnjë ndeshje me Newcastle, por e dashura e tij kënaqet me fotot me rroba banje

29-vjeçari u largua nga Liverpool në qershor 2022 dhe nënshkroi një kontratë afatshkurtër me Newcastle në shtator deri në janar 2023. Marrëveshja e re është e vlefshme deri në fund të sezonit aktual.

Këtë sezon, Karius nuk ka luajtur asnjë ndeshje, por ka edhe zero gola të pësuar këtë sezon.

Në jetën e tij personale, gjermani është gjithashtu në rregull të plotë, lidhja me Diletta Liotta vazhdon, dhe vetë modekja e kënaq portierin me fotografi nga pishina. /G.D abcnews.al/

Share post: