23/02/2024


Leao pranë marrëveshjes së re me Milanin.

Rafael Leao është pranë arritjes së marrëveshjes së re me Milanin.

Ylli portugez është shndërruar në lojtarin kyç të kuqezinjve dhe ata nuk duan ta largojnë nga ekipi.

Brenda pak ditëve do të kompletohet marrëveshja e re, transmeton Gazeta Express.

Leao do të nënshkruajë kontratë deri në qershorin e vitit 2028.