Gjithçka gati për ndeshjen Milan-Inter, formacionet zyrtare


Gjithçka gati për ndeshjen Milan-Inter, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Milanit dhe Interit, e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Te AC Milan vërehet mungesa e madhe e yllit të tyre, Rafael Leaos, i cili nuk është as në bankën rezervë për shkak të një lëndimi që e pësoi në fundjavë.

Formacionet zyrtare:

Share post: