Real Madrid – Manchester City, publikohen formacionet zyrtare


Real Madridi dhe Manchester City do të zhvillojnë sonte ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në “Santiago Bernabeu”, me fillim prej orës 21:00.

Derisa kanë mbetur edhe më shumë se një orë deri te fillimi i ndeshjes, tashmë janë zbuluar edhe formacionet e të dy skuadrave.

Formacionet zyrtare:

Share post: