Nora shfaqet hot në paraqitjen e fundit, kaq provokuese është veshur


Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ndërsa se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super Hot.

Me fustan veror dhe transparent, në këto imazhe ajo nuk ka hezituar t’i ekspozojë edhe të pamjet joshëse. /ORAinfo/

Share post: