Gajtë ditë së sotme në Maqedoninë e Veriut do të mbizotërojë mot me diell dhe i ngrohtë, shoqëruar me vranësira të ulëta deri në mesatare.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi verior.

Në Shkup e rrethinë, moti do të jetë me diell e me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të lehtë nga veriu./KlanMacedonia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *