Rrahmani starton në ndeshjen ku mund të shpallet kampion i Italisë


Amir Rrahmani starton për Napolin në ndeshjen ku mund të shpallet kampion i Italisë.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Napolit dhe Salernitanas, e vlefshme për javën e 32-të në La Liga.

Në rast fitoreje, Napoli edhe matematikisht do të shpallej kampion i Serie A për edicionin 2022/23.

Nga minuta e parë për napolitanët do të startojë edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani.

Formacionet zyrtare:

Share post: