23/02/2024

Në rrjetin social “TikTok” disa persona kanë bërë montazh një video ku shihet një vajzë duke kërcyer.

Ata kanë shkruar që kinse personi është këngëtarja Mihrije Braha.

Pas këtij veprimi, vet këngëtarja reagoi ashpër në rrjetin social Instagram.

Ajo shkroi se nuk është vajza në video dhe personat që kanë bërë këtë krim do të dënohen.

Më poshtë postimi i plotë.

“Keta 2 veta kriminela qe bejne montazha te ketilla do te zihen shpejt dhe te denohen per kete lloj krimi se krim eshte !Normalisht qe une nuk jam ketu dhe sigurisht qe reagoj ! Eshte e tmerrshme ku shkon mendja e zeze e ketyre te mjereve ! Une s kam nevoje per fame o te mjere se jam e famshme ! Asgje qe del prej ketyre plehrave nuk na bene as mua as Naimin as familjen time qe te ndjehemi keq, por per shkak te adhuruesve te sinqert po reagoj duke ju premtuar se bashk me organet e krimit kibernetik kemi me ju gjete juve qe jeni munduar me na fye mua dhe familjen time !
Mihrije Braha & Naim Abazi”, shkroi këngëtarja.