Pasi përmendi “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj shpërthen ndaj Luizit


Ish-konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, ka reaguar pasi Luizi i përqeshi vajzat që ishin protegoniste të emisionit.

Ajo ka kritikuar sjelljen e Luizit dhe Kiarës gjithashtu.

“Patjetër mendimi jot është.. uroj vetëm të përfundosh me Kiaren e shkret dhe mos të ketë qenë në kuadër të lojës marrëdhënia me nenën e ardhshme të fëmijëve të tua”, ka shkruar Shqipja.

“Ti Kiara nuk shkove” për të gjet burrë “e le te rridhte por “u derdh”. Kjo hipokrizia juaj me argëton”, ka shkruar tutje Kiara.

Tutje, Shqipja tha se “Meshkujt si Luizi mos i rafshin kujt qe thon; “bej si them unë, por jo si bej unë”.

Share post: