Jonida nis pushimet luksoze, ‘lajmërohet’ nga Spanja

Moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi, është duke shijuar pritjen e dytë të ëmbël ashtu siç është më së miri.

Ditën e sotme bëri të ditur se ka nisur pushimet luksoze në Spanjë, shkruan Indeksonline.

Nga atje bukuroshja ndau disa imazhe duke ekspozuar edhe barkun e rrumbullakosur.

“Hapim zyrtarisht sezonin”, shkroi krahas postimit, në të cilin mori pëlqime e komente të shumta nga fansat e saj.

Kujtojmë që ajo dhe bashkëshorti Besnik Krapi janë martuar në shtator të vitin 2019./Indeksonline/

Share post: