Cila nëna e cila bija, Donjeta Morina me nënën si shoqe

Këngëtarja Donjeta Morina, së fundmi e ka uruar nënën për ditëlindje.

Përmes një video në InstaStory ajo i ka dedikuar një urim të veçantë.Por, më e veçantë është dukja e nënës e cila sikur të jetë shoqe me të bijën është shfaqur në top formë, shkruan kosovarja.

Nënë e bijë duke e kënduar hitin “Dashnia m’paska qorru”, pranuan mijëra komente dhe pëlqime për dukjen e tyre.done-mp4

Share post: