12/07/2024


Fifi bëhet nënë për herë të parë, ky është emri i veçantë i djalit

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, sot e ka sjellë në jetë djalin e saj.

Artistja u bë nënë për herë të parë.

Theo Mal, është emri i veçantë që çifti Fifi dhe Adis i kanë vendosur bebit.

‘’Evladi’’, ka qenë mbishkrimi i artistes në imazhin e këmbës së foshnjës të postuar në Instagram.