Nuk do ta njihni, kështu dukej Kiara si fëmijë.

Po ta vëzhgosh foton e mësipërme për pak minuta, e sigurt që e njihni për kë bëhet fjalë.

Në foto është moderatorja Kiara Tito, e cila ëshë bërë nostalgjike pak minuta me parë.

Që në ditët e para të Big Brother VIP, Kiara mori një vëmendje të madhe për shkak të ngamimeve e më pas lidhjes me Luizin. Çifti zhvilloi edhe dasmën në reality show ku edhe u finalizua lidhja e tyre dhe bëri mjaft bujë në rrjet.

Së fundmi moderatorja i tha “Po”, porpozimit te Luizit per tu bere gruaja e tij, por pak minuta më pas u eliminua nga BBV.

Moderatorja është 27 vjeç dhe ditëlindja e fundit ishte më specialia për të, siç u shpreh edhe vetë ajo pasi e festoi në shtëpinë më të famshme në vend dhe gjithashtu krah partnerit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *