Arbana Osmani zbulon detaje nga 6 maj

Sa banorë do të shkojnë në finale? Arbana Osmani zbulon detaje nga 6 maj.

Më 6 maj do të mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP”. Në këtë natë speciale janë premtuar shumë surpriza megjithatë detaje ka zbuluar edhe Arbana mbrëmjen e të martës në prime.

Para se të mbyllte spektaklin, Arbana tregoi se kanë mbetur edhe 3 takime prime. Luizi e kundërshtoi dhe duke bërë llogaritë i tha se janë edhe 4 takime e më pas finalja.Mirëpo Arbana zbuloi se në fakt pas 3 takimesh, një të martë para finales nuk do të ketë spektakël dhe atë ditë do të transmetohet Fan Club.

Arbana zbuloi gjithashtu se në finale do të shkojnë 4 banorë.

Share post: