Dhurata shkon në prill në deti, “nxehet” interneti

Dhurata Dora e ka qerasur veten me një pushim luksoz.

Artistja, ndau me fansat e saj disa fotografi, ku po duket tejet joshëse dhe duke shijuar në maksimum bregdetin.Ky pushim i Dhuratës vije pak javë pasi këngëtarja lansoi albumin e titulluar në emër të saj./Indeksonline/

Share post: