14/07/2024

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe Yanina pritet që shumë shpejt të publikojnë këngën e tyre të re.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Dafina, përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Në një video ato shfaqen duke kërcyer dhe në prapavijë është një sekuencë e këngës së tyre.

Dafina edhe më herët ka shprehur përkrahjen që ka pasur për përkrahjen.