14/07/2024


Sonte pritet një natë me dinamika në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Elvisi, Nita, Dea, Jori dhe Qetsori janë në nominim dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë këtë të martë.

Nga sondazhi i realizuar nga xing, rezulton se më e votuara për të dalë është Dea.