Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal


West Ham-Arsenal, publikohen formacionet zyrtare.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes West Hamit dhe Arsenalit, e vlefshme për javën e 31-të në Premierligë.

Aktualisht, Arsenali gjendet i pari në renditje me 73 pikë, tri më shumë se Manchester City.

Në anën tjetër, West Ham renditet i 15-ti me 30 pikë gjithsej.

Formacionet zyrtare:

Share post: