una dhe Cozmani janë rikthyer në qendër të vëmendjes me bashkëpunimin e fundit.
Dyshja që ndan rrugët dhe lidhjen e tyre shumë kohë më parë, u rikthyen në lajmet kryesore, shkruan lajmi.net.

Dy artistët publikuan bashkëpunimin e tyre “I huj”, i cili u pëlqye shumë dhe u pritë mirë nga publiku.

Por, pas kësaj, nisën aludimet nëse dyshja janë rikthyer edhe si çift.Së fundi, nisin dyshimet se kjo mund të jetë edhe e vërtetë, së paku dyshimet i ngriti Tuna përmes një postimi në ‘Instagram’.

Këngëtarja ka përzgjedhur disa video të fansave për t’i bërë repost në InstaStory-n e saj, ndërsa njëra prej videove shkruan: “Tuna na mësoi të mos humbasim kohë kot, se në fund do kthehesh tek toksiku.”

Megjithatë, mbetet të shihet në vazhdim nëse këto aludime rezultojnë të vërteta./Lajmi.net/

watch

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *