‘Pse komentoni ci*cat e mia. Ku qëndron problemi këtu ëëë?’ Sara Hoxha i përgjigjet në mënyrë epike komenteve

Komentet negative në rrjete sociale janë kthyer në një fenomen shqetësues dhe pavarësisht se diskutohet çdo ditë që këto komente të ndalojnë, disa komentues ende vazhdojnë të kritikojnë trupin e vajzave të famshme. Pjesë e këtyre është dhe partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha e cila në fakt ka zgjedhur që t’i marrë me sportivitet.

Sara i është përgjigjur një ndjekësi që i komenton gjoksin nëpërmjet një videoje ironike në TikTok.

“Erdha këtu sepse 70% prej jush komentojnë cicat e mia. Pse komentoni cicat e mia? Ku qëndron problemi?”, shkruan Sara.

Gjatë një interviste të dhënë disa kohë më parë, blogeraja është pyetur se si e ka përjetuar herën e parë që mediat kanë shkruar për të si partnerja e Ledrit, ajo u shpreh se nuk e ka përjetuar mirë sepse u përball me shkrime nga më të ndryshmet.

“Nuk e përjetova mirë se nuk shkruanin shumë bukur. Fjalia e parë ishte: Ledri Vula nis një lidhje me një vajzë të kolme. Kishin gjetur foto të vjetra te miat dhe nuk ishte shume bukur”, u shpreh Sara. @sarahoxha19 Replying to @Kujtim_vatovcii ♬ original sound – Delinda Disha

Share post: