Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Milanit dhe Napolit, e vlefshme për çerekfinalen e parë mes tyre në Ligën e Kampionëve.

Nga minuta e parë për Napolin do të startojë qendërmbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani.

Kjo është çerekfinalja e vetme që ka dy ekipe nga i njëjti shtet përballë njëra tjetrës.

Formacionet zyrtare:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *