Formacionet zyrtare: Juventus-Sporting


Juventus-Sporting, publikohen formacionet zyrtare.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Juventusit dhe Sportingut.

Kjo ndeshje është e vlefshme për çerekfinalen e parë të Ligës së Evropës, shkruan Gazeta Express.

Sportingu vjen pasi eliminoi njërin nga pretendentët kryesorë, Arsenalin.

Në anën tjetër, favorit pa dyshim mbetet Juventusi, që paraprakisht eliminoi Freiburgun.

Formacionet zyrtare:

Share post: