Reagon Gresa pas aludimeve për ndarje nga Andi

Gresa dhe Andi u bënë temë diskutimi, për lidhjen e tyre. Ata së fundmi u përballën me shumë pyetje lidhur me raportin mes tyre.

Së fundmi dyshja hodhi poshtë të gjitha aludimet për ndarjen e tyre.

Gresa publikoi një video duke hedhur poshtë aludimet për një ndarje mes tyre, ata po shijojnë momentet së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *