Rita duket mahnitëse në videoklipin e ri

Rita Ora asnjëherë nuk dështon të sjellë videoklipe me mesazhe interesante dhe me një histori të tërë që zhvillohet përgjatë 3-4 minutave.

Ajo ka paralajmëruar qe më 19 prill do të publikojë projektin “Praising you”, që do e sjellë në bashkëpunim me Fatboy Slim.

Përveç që ka ndarë me fansat e saj një sekuencë të klipit, ajo tani ka ndarëe dhe disa fotografi nga ‘look-u’ i saj në videoklip.

E veshur me të zeza, Rita thekson linjat e saj trupore.

Share post: