Real Madrid-Chelsea, publikohen formacionet zyrtare


Sonte na presin dy ndeshje të zjarrta në Ligën e Kampionëve.

Dueli kryesor i natës do të jetë ai mes Real Madridit dhe Chelseat.

“Los Blancos”, pasi mbetën prapa në luftë për titull në La Liga, krejt fokusin do ta përqendrojnë në Champions.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Share post: