14/07/2024

Genta Ismajli është bërë nënë dhe preokupimi i saj kryesor gjatë kësaj periudhe janë binjakët.

Këngëtarja, po jeton mes Kosovës, Turqisë dhe Zvicres bashkë me të shoqin dhe fëmijët, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e ka lënë pas dore muzikën, por jo edhe pozimin, pasi imazhin po e mbanë aktual pikërisht përmes postimit të fotografive në rrjete sociale.

Siç mund ta shihni, Genta është në super formë dhe më “hot” se asnjëherë me parë.