E shtrirë në shtrat dhe me veshje provokuese, Beatrixe shfaqet hot nga dhoma e dhumit


Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po e shijon në maksimum jetën.

Sot Beatrix ka publikuar një fotografi goxha provkuese.

E shtrirë në shtrat dhe e veshur provokuese, Beatrix po duket super hot. /ORAinfo/

Share post: