23/02/2024


Momente brenda festës së ditëlindjes të Xhensilës

Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen e 30-të, më e lumtur se kurrë.

Ajo ndau disa momente nga festa e saj private me miq dhe familjarë.

E veshur me një fustan të kuq, Xhensila shkëlqeu e tëra, duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Këtu keni disa nga momente me të bukura gjatë festës: