Ditën e sotme në Big Brother Vip është zhvilluar emisoni radiofonik për Top Albania Radio.

Jori dhe Dea janë pyetur se për cilin prej djemve kanë tërheqje seksuale dhe vajzat me të qeshur kanë thënë nga një emër.Dea: Po sa herë më afrohet Kristi, me rrobdishanin blu, që aman nuk e di, na sillni ndonjë ngjyrë tjetër se do na dali në ëndërr…

Jori: Mua më pëlqen një djalë shumë i lezetshëm, që është Ronaldo është simpatik, ka humor…

Ronaldo: Jori po flasim për seks…

Jori: Pse e ul veten po flas për ty…

Ronaldo: Mirë çfarë të pëlqen?

Jori: Flokët më pëlqejnë dhe fytyra…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *