Gresa lajmërohet nga salloni i ondulimit, ‘harron’ të vesh riçipeta


Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova”.

Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”.

Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes ju bashkua partnerit të saj, Andit, përcjell ORAinfo.

E pas daljes nga shtëpia e BBV, bukuroshja nga Malisheva po e shijon jetën në maksimum.

Ajo sot është lajmëruar nga salloni i ondulimit.

E rregulluar me stil, ajo që bie në sy është se Gresa nuk ka veshur fare riçipeta.

Andi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket ajo. /ORAinfo/

Share post: