Xhuli tregon hapur se cila dhuratë do ta lumturonte


Juli tregon se cila dhuratë do ta lumturonte, paska shije mashkullore.

Juliana Nura, që është finaliste e “Big Brother VIP Kosova”, për tre muaj ka qenë emri më i lakuar i showbizit.

Juliana, pas përfundimit të “BBVK”, ka kaluar disa ditë në Kosovë dhe tani është kthyer në Londer.

Ajo, ka shkuar në shtëpinë e saj, por edhe ka vizituar shumë vende të cilat i kanë munguar gjatë kohës së izolimit, shkruan Kosovarja.

Juliana, ka thënë se nëse dikush dëshiron ti bëjë dhuratë, e duhura do të ishte një motor.

Share post: