18/07/2024

Modelja e famshme e Playboy, Francia James, çdoherë sjellë fotosesione të ndryshme dhe mjaftë joshëse, ku nuk mungojnë as ato me kafshë.

Në sesionin e fundit, jo të gjithë ishin entuziastë për veprimin që iu bë, transmeton Indeksonline.
Aty shihet teksa modelja shkon për të bërë fotografi por lopa e sulmon atë dhe nuk kishte zgjidhje tjetër veçse të ikte.

Influencerja ndau videon nga vendi i ngjarjes në Instagram duke shkruar: “Mendova se mund të ishim miq”.

Epo, në këtë rast e ka marrë përgjigjen ‘JO’!/Indeksonline/