Njihuni me motrën binjake të Kiarës, s’do të mund t’i ndani nga njëra-tjetra


Njihuni me motrën binjake të Kiara Titos, s’do të mund t’i ndani nga njëra-tjetra.

Kiara Tito është prej muajsh në qendër të vëmendjes që pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP”.

Së fundmi në rrjete sociale po qarkullon një video ku duket se fansat kanë gjetur “sozinë” e saj.

Vajza në fjalë quhet Esmina dhe ka një ngjashmëri të pabesueshme me Kiarën.

Share post: