Pamje: Futbollisti maroken fluturon mbi rrethrrotullim dhe përplaset në sallën e sporteve

Futbollisti i OH Leuven, Sofian Kiyine ka shpëtuar pas një aksidenti të tmerrshëm që pësoi.

Makina e Kiyine u përplas në një sallë sportive pasi fluturoi mbi një rrethrrotullim me shpejtësi të madhe.

Në atë moment kishte fëmijë në sallë, por që fatmirësisht askush nuk u lëndua.

Kiyine në anën tjetër u dërgua menjëherë në spital, por gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë.
https://twitter.com/FutbolMarroqui?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1641567007379267584%7Ctwgr%5Ead325e8dda589b813644b0777b5e24e261275e4e%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Findeks.mk%2Fpamje-futbollisti-maroken-fluturon-mbi-rrethrrotullim-dhe-perplaset-ne-sallen-e-sporteve%2F

Share post: