Granit Xhaka uron gruan për ditëlindje me fjalët më të veçanta.

Sot feston ditëlindjen bashkëshortja e futbollistit shqiptar Granit Xhaka, Leonita Lekaj.

Në këtë ditë të veçantë nuk kishte se si të mungonte një urim special nga Xhaka, shkruan Kosovarja.

Ylli shqiptar ka postuar disa fotografi nga dasma e tyre teksa ka shkruar fjalët më të ndiera.

Kujtojmë se çifti janë martuar në 2017 dhe janë prindër të dy vajzave: Laneya dhe Ayana Xhaka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *